Aprīlis

Latviešu valodas olimpiāde 5.klasēm

18.aprīlī norisinājās skolas latviešu valodas olimpiāde 5.klasēm.

Izglītojamiem bija jāparāda savas zināšanas gan lasītprasmes, gan klausīšanās, gan valodas lietojuma uzdevumos. Kaut arī valodu lietojam katru dienu, ne vienmēr viss ir tik vienkārši.

Piedalīties olimpiādē - tā ir iespēja attīstīt dažādas prasmes, pārbaudīt savas zināšanas un gūt labus rezultātus. Apsveicu ar iegūtajiem rezultātiem!

Zintis Dzvinko – 1.vieta

Madara Miroviča – 2.vieta

Elza Balode – 2.vieta

Amanda Fridrihsone – 3.vieta

Krišjānis Marts Lībietis – atzinība

Sk.Aiga Kukaine

Soli pa solim sportiņā

Tāda bija šī gada Olimpiskā mēneša devīze! Olimpiskā mēneša laikā (no 21.martam – 21.aprīlim) 

1-4.klašu skolēni varēja piedalīties radošajā  zīmēšanas konkursā. Piedalījās 35 dalībnieki! Balviņas viņi saņēma Olimpiskās dienas noslēgumā. Paldies skolotājām, kas skolēnus pamudināja piedalīties šajā konkursā. 

Visi skolas skolēni cītīgi šo mēnesi sporta stundās vingroja, mākslinieces Buu “Sāku no sākuma”dziesmas pavadībā,  Olimpiskās dienas vingrojumus. 21.aprīļa rītu skolēni iesāka ar kopēju vingrošanu skolas amfiteātrī un apkārtnē. Paldies 6.klašu (arī atsevišķiem 4.klašu) skolēniem, kas atsaucās priekša vingrošanai mazākām klasēm. 

Pēc vingrošanas katra klašu grupa iesastījās dažnedažādās aktivitātēs:

Piedzīvojums jau sākās ar braucienu pilsētas autobusā un raitā solī uz kortiem.  Tur sagaidīja sagaidīja divi tenisa treneri – Iveta Brūniņa Buile  un treneris no Slovākijas Jan Gal.  Tikai tās labākās atsauksmes no maziem un lielajiem, kas līdzi darbojās daudzveidīgās aktivitātēs. Vecāki, bērni tagad ceļu zina, iesaistamies un, kas zina, varbūt kādam no viņiem teniss kļūs par hobiju vai aizraušanos visas dzīves garumā;

Sporta skolotājas 

badmintona turnīrs 

Lai popularizētu badmintona spēli mūsu  skolēnu vidū, kā arī lai veicinātu lietderīgu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu iesaistījamies Rubenes pamatskolas organizētajā Lieldienu turnīrā badmintonā . 

Turnīrs notiek otro reizi – šogad  24.aprīlī un pāris gadus atpakaļ pirms Covid-19.  Turnīrs notika Rubenes sporta namā, 6 izveidotos laukumos, pēc badmintona spēles noteikumiem. Tiesāšanā bija iesastīti skolēni, kas trenējas badmintonā regulāri un ilgstoši.. 

 Piedalīties turnīrā  varēja skolēni no 1.-9.klasei, ar nosacījumu, ka viņi nav piedalījušies republikas mēroga sacensībās.  Galvenais tiesnesis  - VBSS badmintona treneris Andis Bērziņš.  Turnīrā tika  pieteikti pietiekami daudz spēlētāju katrā no vecuma grupām –  1.-3.klasei, 4.-6. klasei, 7.-9.klasei. Vispirms sportistiem vajadzēja izspēlēt spēles savā iedalītajā apakšgrupā un tad, ja  izdevās izkļūt no apakšgrupas, turpināt cīņu par kādu no godalgotām vietām. 

No mūsu skolas šajā turnīrā piedalījās 4 sportisti – Kate Medne, Ilana Mirojevska, Ričards Švalbe, Rolands Romanovskis. Guvām labu spēles pieredzi un praksi. Nenobijāmies un cīnijāmies par katru punktu, pretiniekos arī par sevi  vecākiem un ar lielāku spēļu  pieredzi , badmintonistiem.  Spēlētājiem katrā spēlē bija jāaizvada viens sets, līdz 21 punktam.  Vislabāk spēlēs veicās Ričardam Švalbem.  Tika izcīnīta 4.vieta šajā turnīrā. Apsveicu visus mūsu skolas turnīra dalībniekus un , lai nepazūd apņemšanās arī nākamgad startēt šajā turnīrā, droši vien jau lielāka komandas sastāvā. 

Sporta skolotāja Signe 

Skaļās lasīšanas sacensības