Attālinātās mācīšanās laikā

Izglītība

Drošība

Interešu izglītība

Lai tavu ikdienas mācīšanos padarītu vienkāršāku, gan saziņā ar skolotāju, gan veidojot pastāvīgos darbus, tev ir savs Google konts. Šo kontu varēsi izmantot rakstot epastus skolotājai vai klasesbiedriem, veidojot dokumentus vai aizpildot skolotāju sūtītos (neiztraucoties par saglabāšanu), izmantojot Google Classroom iespējas, kuras tev piedāvās skolotāji un piedaloties tiešsaistes tikšanās reizēs (Google Meet).

Google tehnoloģijas atvieglo mācību procesu un padara to pieejamāku! Ieskaties lietošanas instrukcijā!

Jaunā testēšanas kārtība

Ņemot vērā daudzos COVID-19 saslimšanas gadījumus ar nākamo nedēļu skolēnu testēšana notiks katru otrdienu.

Testi tiks veikti pirmās stundas laikā, izmantojot sterilus, vates tamponus (kociņus). Izņēmuma gadījumos līdz 11:00.

Ja bērns nav skolā, par testu individuāli jāvienojas ar medmāsu.

Ar cieņu, skolas administrācija

Kad bērnam jāpaliek mājās?

Veselības ministrija izstrādājusi algoritmu vecākiem un izglītības iestādēm gadījumos, kad bērnam ir akūtas respiratoras infekcijas slimības pazīmes.

Ja bērnam tiek konstatētas akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes, jāizvērtē, vai bērnam ir bijuši riski inficēties ar Covid-19 . Izvērtējot riskus, jāsazinās ar ģimenes ārstu.

Informācija par rīcību ar bērnu, kuram konstatēti akūtas respiratoras infekcijas simptomi, var iepazīties 2020.gada 10. septembrī notikušās Latvijas Pašvaldību savienības Veselības un sociālo jautājumu komitejas sēdes materiālos (https://www.lps.lv/lv/komitejas/izglitibas-un-kulturas-komiteja/6063-lps-izglitibas-un-kulturas-komitejas-sede-10-septembri-2020 ).

Krīzes laikā, kad izjaukts ierastais dzīves ritms un jāievēro dažādi ierobežojumi, daudzi izjūt spriedzi, trauksmi, dusmas, bēdas vai nomāktību. Šādas emocijas ir saprotamas un nav nosodāmas, taču ir ļoti svarīgi darīt visu iespējamo, lai palīdzētu sev un saviem līdzcilvēkiem. Lai izvairītos no krīzes radītām sekām, psihologa konsultācija vai līdzcilvēka uzklausīšana ir viena no efektīvākajām metodēm.

Izglītības un zinātnes ministrija ir apkopojusi pieejamos resursus par iespējām gūt psihoemocionālo palīdzību dažādām sabiedrības grupām - no skolēniem un jauniešiem līdz pedagogiem un vecākiem, kā arī par iespējām saņemt garīgu atbalstu:

https://izm.gov.lv/lv/aktualitates/4025-atbalsts-nedrosa-bridi

Tajā ir gan krīzes tālruņi, gan kontakti vardarbībā cietušajiem, pie tam ir iespēja ne tikai zvanīt, bet sūtīt e-pastu vai risināt sasāpējušos jautājumus Skype. Apkopotie resursi ir bez maksas.

Vēlam izturību un veselību!